OFERTABiuro: Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00511 004 035 / 787 787 417

FAJTERS - ( top 2018 )

Zespół FAJTERS od momentu powstania w 2013 roku tworzył muzykę taneczną. Napisany w 2014 r. utwór „Swojszczyzna czyli wina za mało” stał się prawdziwą wizytówką zespołu i od razu zdobył rzeszę wiernych fanów muzyki tanecznej a kolejne lata zaowocowały niezliczoną ilością koncertów zarówno w Polsce jak i za granicą. Jednak od samego początku zespół eksperymentował szukając własnego wyrazu i stylu. Ostatecznie z początkiem 2018 r. zaczął pracę nad autorskim materiałem, który sami członkowie zespołu określili jako ENERGY FOLK czyli energetyczny folk z elementami muzyki disco, pop, rock.

NY FOLK.

Teledyski zespołu emitowane są w głównych stacjach muzycznych TV tego gatunku: Polsat Music, Polo TV, iTv, TV Disco itp

Doświadczenie i dorobek artystyczny oraz udział w szeregu projektach muzycznych i festiwalach, pozwala na utrzymanie bardzo dobrego kontaktu z publicznością.

Koncert dedykowany jest dla firm jak i osób prywatnych organizujących imprezy zamknięte (eventy, zabawy integracyjne, zabawy okolicznościowe) oraz imprezy plenerowe (pikniki, festyny)

 

 

BIESIADA Z HITAMI DISCO POLO

Pełne energii, niezapomniane show z największymi przebojami muzyki DISCO POLO w tradycyjnych i nowych dynamicznych aranżacjach.

Utwory takie jak "Jesteś szalona", "Blondyneczka", "Niech żyje wolność", "Ona tańczy dla mnie", "Ale,ale Aleksandra" i wiele innych znanych piosenek  to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy lubią taniec i dobrą zabawę. Przez 80 minut publiczność usłyszy i będzie mogła "szaleć" przy największych hitach muzyki Disco Polo ostatnich dwóch dekad .

BIESIADA CYGAŃSKA

Koncert zespołu cygańskiego oparty jest na międzynarodowym folklorze romskim, składającym się ze starych pieśni, romansów, czardaszy i tańca.Usłyszymy utwory autorskie jak i również najbardziej popularne pieśni cygańskie. "Cyganeczka", "Jadą wozy kolorowe, "Cygańskie życie to raj", "Ore,ore", "Oczy czarne" itp.Sentymentalne utwory i żywiołowe rytmy to charakterystyczne cechy brzmienia i stylu muzyki romskiej. Każdy koncert to niezapomniane przeżycie i obcowanie z kulturą cygańską ale także doskonała zabawa z publicznością.

BIESIADA COUNTRY

Biesiadę Country tworzy pięciu zawodowych muzyków, którzy przygodę z tym gatunkiem muzycznym zaczęli prawie trzy dekady temu kiedy to muzyka Country w Polsce była towarem deficytowym. W tym czasie zespół zagrał na wszystkich najważniejszych Festiwalach i Piknikach muzyki Country.

Instrumentarium zespołu: Gitara akustyczna, skrzypce, kontrabas, mandolina i banjo.

W repertuarze oprócz autorskich utworów znajdziemy również największe standardy i przeboje muzyki Country.

Koncert zespołu cechuje duża dynamika i zawrotne tempa porywające słuchaczy. Znakomicie sprawdzają się na imprezach plenerowych, zlotach czy imprezach firmowych wprowadzając zawsze pogodny nastrój i atmosferę świetnej zabawy.


ORKIESTRA MILIANA

Orkiestra Jerzego Miliana powstała w styczniu 1974 roku. Działając pod patronatem PRiTV Katowicach. Przez 17 lat swego istnienia orkiestra nagrywała i koncertowała z czołówką polskiej estrady. Orkiestra brała udział

w prestiżowych festiwalach organizowanych w Polsce m.in. na Festiwalu w

Opolu, Zielonej Górze czy Sopocie. Po wielu latach przerwy w kwietniu 2015 roku podczas benefisu Jerzego Miliana z okazji 80 rocznicy urodzin zrodził się pomysł

 aby reaktywować orkiestrę. Obecny skład złożony jest z muzyków, którzy grali w orkiestrze w czasie jej istnienia oraz młodego pokolenia artystów. Na koncert

składają się zarówno znane i lubiane standardy jazzowe ale również utwory

 szeroko pojętej muzyki rozrywkowej (pop, rock) w większości zaaranżowanych

 przez samego Jerzego Miliana. Obecnie orkiestrą dyryguje prof. Andrzej Zubek. Orkiestra gra sentymentalnie i wykwintnie na fali wspomnień ale z nową energią.

Tym co wyróżnia Big-Band Miliana jest jej własne, niepowtarzalne brzmienie.

Choć orkiestra nie goni za efekciarstwem zawsze plasuje się wśród najlepszych

 i to nie tylko wśród orkiestr krajowych.

Zadaniem uczestników gry jest rozwikłanie zagadki skarbu kapitana Jack’a.

Gracze napotykają na swojej drodze łamigłówki wymagające logicznego myślenia, spostrzegawczości, a przede wszystkim współpracy. Nad przebiegiem zabawy czuwają marynarze, służąc pomocą lub podpowiedzią. Rozgrywce

towarzyszą efekty audiowizualne, a przygotowana scenografia pozwala wyobraźni

przenieść się do pirackiej przygody.


MOBILNY ESCAPE ROOM

BIESIADA POLSKA

Koncert złożony z najbardziej popularnych pieśni ludowych z różnych regionów kraju. Utwory takie jak "Pije Kuba do Jakuba", "Marianna", Szła dzieweczka", "Zagraj mi piękny cyganie", Głęboka studzienka" i wiele innych znanych utworów biesiadnych zapewni wszystkim uczestnikom doskonałą zabawę nie tylko podczas tańca ale również podczas wspólnego śpiewania.

BIESIADA GÓRALSKA

Koncert złożony z najbardziej popularnych pieśni i utworów góralskich z regionów: Beskidów, Podhala, Karpat czy Sudetów. Zespół złożony jest z pięciorga muzyków, rodowitych górali. Istnieje możliwość poszerzenia składu o twórców ludowych, gawędziarzy i tancerzy zespołu regionalnego.

W swoim programie artystycznym nawiązują do najlepszych tradycji muzyki góralskiej na które składają  się utwory folkowe i biesiadne.

Dodatkowo w czasie koncertu prowadzone są konkursy i zabawy „okraszone" swoistym, góralskim humorem.

Od roku 2005 zespół zagrał wiele imprez I koncertów pokonując przy tym tysiące kilometrów zarówno w kraju jak i za granicą.
NATALEE

Artystka lubuje się w muzycznym minimalizmie oraz akustycznych brzmieniach.

W swoim repertuarze posiada głównie utwory coverowe, zarówno te bardziej, jak i mniej znane, a także te, być może, jeszcze nieodkryte.

Jej występ to mieszanka ogromnej
pasji oraz całego wachlarzu emocji.

Ciepła barwa głosu, świetny feeling,emocjonalny, a jednocześnie dystyngowany

przekaz pozwala słuchaczowi odkryć światowej sławy utwory na nowo.

Wykształcenie muzyczne, doświadczenie oraz pasja pozwoliły na stworzenie indywidualnej, oryginalnej formy koncertu.


Koncert artystki możliwy jest w dwóch wariantach: Solo z towarzyszeniem akompaniatora lub Solo z towarzyszeniem studyjnych aranżacji muzycznych.

KONCERT DLA DZIECI

Pełen pozytywnej energii koncert dla dzieci!

Dwie siostry Agnieszka i Patrycja zaśpiewają autorskie piosenki skomponowane specjalnie z myślą o najmłodszych.

Ponad godzina dobrej zabawy, wesołych piosenek, które dzieci będą nucić długo po zakończonym koncercie, tańca  i  interaktywnej rozrywki. To muzyczne niezapomniane widowisko pełne figli,uśmiechu i radości. Zespół taneczny zachęci do wspólnej zabawy i wciągnie do tańca zarówno najmłodszych, jak i  ich opiekunów a dziecięcy chór rozśpiewa całą publiczność w rytmie wesołych melodii

Aranżacje, ciepłe wokale i gra aktorska to główne atuty koncertu.

Utwory mają charakter zarówno rozrywkowy jak i edukacyjny.

  • Dj
  • Zespoły Coverowe
  • Kabarety
  • Pokazy Iluzji
  • Pokazy Pirotechniczne
  • Nagłośnienie
  • Oświetlenie
  • Scena
  • Akustycy